Erik Taratuta
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 054 01 Levoča
- Na trhu od
- 1. augusta 2026
- IČO
- 57 791 414
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Podnikanie v číslach
- 2026
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Erik Taratuta
Erik Taratuta – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Levoča. Podniká od 1. augusta 2026.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 2 položky, napríklad prípravné práce k realizácii stavby a dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Erik Taratuta
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 57 791 414
- Dátum vzniku
- 1. augusta 2026
- Miesto podnikania
- 054 01 Levoča
- Živnostenský register
- Okresný úrad Poprad, vložka č. 740-47174
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.12)
- Zemné práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 3. augusta 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Erik Taratuta zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Prípravné práce k realizácii stavby
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Erik Taratuta?
Miesto podnikania je v obci 054 01 Levoča.
Čím sa Erik Taratuta zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby; dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Erik Taratuta?
IČO je 57 791 414.
Odkedy podniká Erik Taratuta?
Podnikanie začalo 1. augusta 2026.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.